Výsledky volieb

Miestna volebná komisia v Mestskej časti Košice - Západ podľa § 190 zákona č.180/2014 Z.z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje výsledky volieb starostu mestskej časti a volieb do miestneho zastupiteľstva.

Výsledky komunálnych volieb starostu Mestskej časti Košice - Západ konaných v roku 2018 v poradí podľa počtu platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na funkciu.

4 547 platných hlasov - Marcel Vrchota, Mgr. Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

3 792 platných hlasov - Ján Jakubov, Ing. Smer - sociálna demokracia, Šport do Košíc a na Východ, Starostovia a nezávislí kandidáti, Strana zelených Slovenska

1 454 platných hlasov - Miroslav Tuleja, Mgr., MBA, LL.M. nezávislý kandidát

526 platných hlasov - Erik Majerčák, Ing. Kotleba - ľudová strana naše Slovensko


Zoznam kandidátov ktorí boli zvolení za poslancov miestneho zastupiteľstva (podľa volebných obvodov a v ich rámci podľa počtu získaných platných hlasov).

Zoznam náhradníkov - kandidátov ktorí neboli zvolení za poslancov miestneho zastupiteľstva (podľa volebných obvodov a v ich rámci podľa počtu získaných platných hlasov).

Nastavenia cookies