Hľadáme opatrovateľky

Ak ste samaritánsky typ, ktorý rád pomáha potrebným, mestská časť Košice-Západ má pre vás ponuku uplatnenia. Hľadáme totiž  opatrovateľky občanov v domácnostiach.

Pracovná náplň zahŕňa pomoc pri sebaobslužných úkonoch, pri starostlivosti o domácnosť a pri základných sociálnych aktivitách klientov z mestskej časti Košice-Západ, sídliska KVP, Myslavy a Pereša.

Pracovný čas terénnych opatrovateliek je od 7:30 do 15:30 od pondelka do piatka. Hrubá mzda sa pohybuje v sumách od 700 € mesačne v závislosti od dosiahnutého vzdelania, či dĺžky praxe.

Samozrejmosťou pre našich zamestnancov je stravné vo výške 4,40 € denne, z ktorých 55 % prepláca zamestnávateľ. K benefitom opatrovateliek u nás patrí 5 dní platenej dovolenky ročne naviac, preplácanie polovice cestovného na MHD či príspevok na rekreáciu. Zabezpečujeme aj periodické lekárskej prehliadky, pracovné oblečenie a obuv, ochranné pomôcky alebo dezinfekciu.

Podmienkou prijatia je bezúhonnosť a potrebná kvalifikácia, teda zdravotnícke vzdelanie alebo opatrovateľský kurz v rozsahu najmenej 220 hodín.

Ak to všetko spĺňate a máte chuť pomáhať najmä našim seniorom, stačí sa ozvať mailom na adresu monika.karafova@kosicezapad.sk, prípadne doniesť žiadosť na podateľňu Miestneho úradu mestskej časti Košice-Západ na Triedu SNP 39.

Nastavenia cookies